Dolne Witkowice

Sesja industrialna w Dolní Vítkovice Kristiny i Michała to moja pierwsza sesja w takich klimatach. To niezwykłe miejsce znajduje się Nieopodal granicy, pod miastem Ostrawa. Zwykle stroniłem od tych miejsc zdecydowanie lepiej czując się w naturze, a najbardziej w górach jak podczas sesji w Hallstatt czy na Islandii. Tak czy inaczej od lat najmłodszych lubowałem w klimatach steampunk w literaturze, filmie czy grach więc pomysł Kristiny bardzo mi się spodobał. Nie ukrywam że jechałem pełen obaw czy sobie z tym poradzę biorąc pod uwagę spodziewanych turystów no i zupełnie inną atmosferę tego miejsca, lecz gdy dotarliśmy na miejsce zakochałem się w nim i wszelkie obawy odeszły w niebyt.

Industrialna sesja narzeczeńska

Kristina i Michał byli już tam wcześniej więc zdałem się na nich jeśli chodzi o wybór miejsc, lecz wierzcie mi, gdzie nie spojrzycie jest coś wartego uwagi. O parze nie muszę wiele mówić. Na zdjęciach możecie zobaczyć że mimo braku doświadczenia przed obiektywem poradziła sobie mistrzowsko… Będąc tylko sobą, obdarowując się uczuciem jakby jutra miało nie być. Nie jestem fanem pozowania rodem z Bollywood więc stawiam na maksimum swobody. Fotograf ślubny Łódź. Industrialna sesja narzeczeńska w Dolne Witkowice.

Sesja narzeczeńska w Czechach

O miejscu możecie poczytać TU.

Industrialna sesja narzeczeńska 2Industrialna sesja narzeczeńska 3 Industrialna sesja narzeczeńska 4 Industrialna sesja narzeczeńska 5 Industrialna sesja narzeczeńska 6 sesja slubna dolni vitkowice Industrialna sesja narzeczeńska 7 Industrialna sesja narzeczeńska Industrialna sesja narzeczeńska 8 Industrialna sesja narzeczeńska 9Industrialna sesja narzeczeńska 10 Industrialna sesja narzeczeńska 11 fotograf slubny lodz Industrialna sesja narzeczeńska 12 Industrialna sesja narzeczeńska 13 Industrialna sesja narzeczeńska 14 Industrialna sesja narzeczeńska 15 Industrialna sesja narzeczeńska 16 Industrialna sesja narzeczeńska 17 Industrialna sesja narzeczeńska 18Industrialna sesja narzeczeńska 19Industrialna sesja narzeczeńska 20 sesja poslubna w czechach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *