Wesele w Owczarni

Wesele w Owczarni będzie wymarzonym dla par młodych, które chciałyby zorganizować swoje przyjęcie w stylu rustykalnym czy boho. Ponad pięćdziesięcioletnia stodoła posiada niesamowity urok. Natalia i Michał właśnie to miejsce wybrali sobie na ten dzień i myślę, że był to doskonały wybór. Przekraczając próg Owczarni pomyślałem sobie, że przecież jest to miejsce skrojone właśnie pod nich.

Przyjęcie ślubne w nietypowym miejscu

Sielska, naturalna atmosfera tego miejsca była doskonałym tłem tych wydarzeń. Wiedziałem po naszych dwóch sesjach narzeczeńskich z Natalią i Michałem (pozdrawiam spóźnialskich, haha!), że ten dzień spędzę w świetnym towarzystwie, na wyjątkowej imprezie. Nie myliłem się, mimo upływu czasu wciąż bardzo mile wspominam te chwile, tych ludzi. Ciężko mi w takich momentach uważać fotografowanie za pracę, serio!

Owczarnia w Węgierskiej Górce

Gdzie wesele w okolicach Żywca? Wybór jest prosty! Jeśli marzycie o weselu w górach, w stodole, i chcielibyście zorganizować przyjęcie w stylu rustykalnym lub boho – nie musicie dłużej szukać. Miejsce zachwyci Was swoim klimatem, i pozwoli na przeżycie tego dnia na pełnym luzie. Zapraszam również do zobaczenia ślubu w Hotelarni pod Puszczykowem, o TU!

Dj: Dyskoteka Pana Jacka
Miejsce: Owczarnia
Kwiaty: Natura Art
Make Up: Pomadka i Puder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *