Jak powinien wyglądać dzień ślubu?

Przyjęcie weselne pod Warszawą Emilki i Rafała. Z czego ta miejscowość słynie nie wiem, ale ponoć można porozmawiać ze sobą stojąc na przeciwnych krańcach miasta ;) Wesele na luzie

Gdy dotarłem w piątek na miejsce po bardzo długiej podróży spotkałem się z ciepłym przyjęciem pary młodej oraz ich gości którzy tak jak Emilia z Rafałem mieszkają w większości w Trójmieście. Po krótkim briefingu i bezalkoholowym piwie rozeszliśmy się do siebie. No i nadszedł ten…Pomysł na eleganckie wesele.

Przyjęcie weselne pod Warszawą

Ten dzień nie pozwolił mi choć na chwilę zwolnić tempa (Podobnie jak na ostatnim zleceniu które można zobaczyć TU). Poważnie, od samych przygotowań gdzie marzyłem o tym by w cudowny sposób rozmnożyć się w dziesiątki Dobrowolskich by być wszędzie i wszystko złapać po moment w którym finalnie zamykałem już oczy w łóżku. Jak powinien wyglądać dzień ślubu?

Pomysł na eleganckie wesele

Uwielbiam gdy tak to wygląda, gdy ludzie nie traktują mnie jako wykonawcy jedynie a jakoś tak po środku między gościem a tym panem od zdjęć. Zero krępacji, pełna naturalność i wspaniała zabawa. Ciekawe rozmowy, a po skończeniu pracy i wspólne piwo. Wracając te 600 kilometrów całą drogę prawie uśmiechałem się pod nosem wspominając!

Suknia: Daniela di Marino

Garnitur: Joop

Zespół: Mega Band

Fotograf ślubny Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *