Michał Czernecki z żoną Lenką

Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki, jego wspaniałej żony. To sesja rocznicowa Lenki i Michała. Prawie nad morzem, gdyż musieliśmy porzucić szalony pomysł wyjazdu ze Śląska wcześnie rano i skorzystać z namiastki – sesja odbyła się na Pogorii.

Zaczynaliśmy w lesie bukowym, gdzie bardzo wiele dobrego usłyszałem na temat książki “Sekretne życie drzew” której autorem jest Peter Wohlleben. Michał Czernecki z żoną Lenką przewrócili mój świat do góry nogami, która spowodowała że straciłem jakąkolwiek kontrolę nad przebiegiem sesji. Na plus!

Olśniło mnie, że im mniej ingeruję w przebieg takiej sesji tym bardziej para na tym korzysta. Swoboda równa się naturalność. Fotografowałem dla tej pary z okazji 15 lat po ślubie, i życzę im wielokrotności tego stażu. Ludzie wręcz stworzeni dla siebie.

Michała Czerneckiego pewnie znacie z telewizji? Mnie olśniło dopiero po czasie ponieważ od telewizji raczej stronię. Zapewne wielu z Was lubi jego role w wyświetlanym w telewizji serialu Diagnoza. Ogrom miłych słów które od nich dostałem, przede wszystkim to że w końcu widzą na swoich zdjęciach siebie, takich jakimi są na codzień. Najlepszy komplement jaki usłyszałem dotychczas. Zobacz inne moje sesje pod zakładką HISTORIE.

Sesja na rocznicę ślubu

Sekretne zycie drzew peter wohlleben
sesja poslubna w bukowym lesie
Sesja na rocznicę ślubu 2
sesja poslubna w sloneczna pogode
Sesja na rocznicę ślubu
Sesja na rocznicę ślubu 3
Michal czernecki mieszka w bedzinie
Michal Czernecki ze swoja zona
Michal czernecki wojna polsko-ruska
sesja nad morzem
sesja poslubna nad morzem
Sesja na rocznicę ślubu 4
wesola sesja poslubna nad morzem
Sesja na rocznicę ślubu 5
aktor michal czernecki serial diagnoza
Sesja na rocznicę ślubu 6
Sesja na rocznicę ślubu 7
Sesja na rocznicę ślubu 8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *