Plener ślubny w Alpach

Sesja poślubna w Hallstatt. Urokliwe miasteczko położone gdzieś w austriackich Alpach. Hallstatt wtopione z jednej strony w zbocze góry, z drugiej strony ograniczone jeziorem. Okupowane przez rzeszę Azjatów którzy to miejsce mają na swojej liście ‘must see’. No i Dachstein, tego słowami nie opiszę, to zobaczycie na zdjęciach.

Sesja ślubna w Alpach

Co nas spotkało na sesja ślubna w Alpach? Różnice temperatur sięgające 15 stopni celsjusza i wysokości 3000 metrów. Śnieg, deszcz, pochmurna aura i słoneczna pogoda.. A po środku wszystkiego Kamila i Denis. Przygoda niesamowita tak jak i para widoczna na zdjęciach. Bez przesadnego pozowania, cali oni, naturalni, i mimo tego, że warunki często dawały w kość uśmiech nie schodził im z twarzy. Traktowali całość sesji jako przygodę.

Zimową sesję na Islandii możecie zobaczyć TU.

Miejsce: Hallstatt oraz Dachstein

Najpiekniejsze miejsca w Europie Hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 1 Sesja ślubna w Hallstatt 2 Sesja ślubna w Hallstatt 3 Sesja ślubna w Hallstatt 4 Sesja ślubna w Hallstatt 5 Sesja slubna w hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 6 Sesja ślubna w Hallstatt 7 sesja poslubna w hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 8 Sesja ślubna w Hallstatt 9 Sesja ślubna w Hallstatt 10 Sesja ślubna w Hallstatt 11 Sesja ślubna w Hallstatt 12 Sesja ślubna w Hallstatt 13 Sesja ślubna w Hallstatt 14 sesja slubna w alpach Sesja ślubna w Hallstatt 15 Sesja ślubna w Hallstatt 16 Sesja ślubna w Hallstatt 17 Sesja ślubna w Hallstatt 18 Sesja ślubna w Hallstatt 19 Sesja ślubna w Hallstatt 20 Sesja ślubna w Hallstatt 21 sesja slubna w gorach Sesja ślubna w Hallstatt 22 sesja slubna w zimie Sesja ślubna w Hallstatt 23 Sesja slubna w dachstein Sesja ślubna w Hallstatt 24 Sesja ślubna w Hallstatt 25 Sesja ślubna w Hallstatt 26 Sesja ślubna w Hallstatt 27 Sesja ślubna w Hallstatt 28 Sesja ślubna w Hallstatt 29 Sesja ślubna w Hallstatt 30 Sesja ślubna w Hallstatt 31Sesja ślubna w Hallstatt

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *