Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach był tłem międzynarodowego wesela które fotografowałem w czerwcu tego roku. Emily – urodzona w Stanach, z pochodzenia Polka. Paolo – Sardyńczyk. Tych dwoje mieszka w Anglii na co dzień, więc z mojej strony wielkie słowa uznania za zorganizowanie tego dnia w tak świetny sposób, przy okazji nie okazując ani odrobiny stresu przez cały dzień.

Z Emily i Paolo spotkałem się na kawie gdzieś przy starówce pierwszy raz dopiero dzień przed ich ślubem i szybko znalezliśmy wspólny język. Nakreśliliśmy odrobinę scenariusz działania oraz umówiliśmy się, że spotkamy się już na przygotowaniach.

Ceremonia w kościele św. Barbary

Ceremonia zaślubin miała miejsce w kościele św. Barbary w Krakowie, między Placem Mariackim a Małym Rynkiem. Architektura Starego Miasta stworzyła piękne tło dla zaślubin pary. Z Gołębiej aż do kościoła przejechaliśmy starym Rolls Royce’m, wzbudzając żywe zainteresowanie wielu turystów. Sama ceremonia prowadzona była w dwóch językach – polskim oraz włoskim, przysłuchiwałem się i obserwowałem z ciekawością. Ciekawostką jest również fakt, że goście Emily i Paolo w świetny, luzny sposób uczestniczyli w ceremonii. Często 

Reportaż ślubny Kraków

Tydzień wcześniej fotografowałem również podobne przyjęcie, lecz w tamtym przypadku było to polsko – angielskie w Stodole u Jojo, możecie zobaczyć TU.

Nie miałem żadnych oczekiwań względem tego dnia, wiedziałem że będzie świetnie gdy przeplatać będą się różne narodowości. Spotkałem w tym czasie wielu świetnych ludzi z którymi zamieniłem nie jedno słowo oraz świetnie bawiłem się w towarzystwie pary młodej. Jak na międzynarodowe wesele przystało – działo się!

Serdecznie zapraszam do oglądania gdyż zdjęcia opowiedzą w sposób zdecydowanie lepszy, koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba.

Wesele w Dworze w Tomaszowicach

Miejsce ceremonii: Kościół św. Barbary

Miejsce przyjęcia weselnego: Dwór w Tomaszowicach

Suknia: Rina Cossak

Garnitur: Boss

Florystka: Margaritta

DJ: Cube Event Tomasz Klasa

Barman: Champion Bartender Quality

Słodki stół: Slodki Warsztat

 

 

 

10 komentarzy

  1. Świetny materiał pełen zaskoczeń. Urzekła mnie jego reporterska moc – szukasz, bawisz się tym co robisz, obserwujesz wyłapując naprawdę świetne ujęcia. Widać ile radości Ci to sprawia. – brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *